Domov/ Kongresy a eventy/ Teambuilding

Teambuilding

Vymeňte na chvíľu prácu za zábavu a zrelaxujte sa pri spoločných aktivitách s kolegami

Vyberte si z našej ponuky aktivít pre firmy a utužte vzťahy v kolektíve. Máte špeciálne požiadavky na váš teambuildingový program? Neváhajte nás kontaktovať na event@zerrenpachlatky.sk alebo telefonicky na +421 907 833 236

teambuilding

V LETE

Letné mesiace, čerstvý vzduch a najmä veľký areál hotela priam volajú po športových aktivitách. Usporiadajte spolu s tímom súťaž alebo si len tak rekreačne zašportujte.

V hoteli Zerrenpach nájdete

Letné lyžovanie 

Lyžovačka počas najhorúcejších dní? Vyskúšajte s kolegami letnú lyžovačku – originálnu atrakciu nášho hotela.V našej požičovni si vyzdvihnete letné lyže a spolu s kolegami sa zabavíte pri tejto zaujímavej športovej aktivite.

Požičovňa e-bajkov

Vyberte sa na e-bajkoch za krásami Poľany. V našej požičovni vám požičiame všetko potrebné príslušenstvo pre skvelý deň v prírode.

Tenisový kurt a ihriská

Zorganizujte turnaj a zmerajte si sily s kolegami. Všetko potrebné vybavenie vám radi poskytneme na recepcii hotela.

Lukostrelecký areál

Máte dobrú mušku? Ako na tom skutočne ste sa určite dozviete v našom lukostreleckom areáli, kde si zastrieľate do terčov aj umelých cieľov!

teambuilding

V ZIME

Ako jeden z mála hotelov na Slovensku máme k dispozícii svah v tesnej blízkosti hotela. Počas zimných mesiacov si tu parádne zalyžujete. Lyžiarska výstroj vám taktiež nemusí robiť starosti – v našej požičovni lyží vám poskytneme všetko, čo potrebujete: od lyží, lyžiarok a oblečenia až po sánky a lopáre.

Náš tip: Odporúčame vyskúšať večerné lyžovanie, kde sa za veselej atmosféry s kolegami určite zabavíte!

Ďalšie možnosti teambuildingu

Firemná tematická párty

Roztočte to spoločne na parkete za zvuku obľúbených hitov. Vyberte si pre svoj večierok tému a my pre vás zabezpečíme hudbu, občerstvenie a nápoje počas celej doby eventu.

Náš tip: vyskúšajte obľúbené tematické party: 70,80,90te roky s kostýmami alebo party v štýle glam.

Firemná opekačka, grilovačka alebo guľáš

Prírodné prostredie a horská atmosféra priam volá po voňavých špecialitách priamo z grilu. Spojte svoj športový deň s opekačkou alebo grilovačkou, ktorá vytvorí skvelú bodku za aktívnym dňom. Kým vy sa budete venovať teambuildingovým aktivitám, my sa postaráme o všetko potrebné.

Gurmánske ochutnávky

Chceli by ste svoj teambuilding smerovať cestou chutí a vôní? Pripravíme pre vás ochutnávku syrov alebo rôznych gurmánskych špecialít na základe vašich predstáv o tom, čo by ste si radi našli na tanieri :)

Degustácie

Vínna, pivná alebo rumová degustácia určite pozdvihne každého v kolektíve. Pripravíme pre vás výber tých najlepších destilátov a k tomu samozrejme pridáme občerstvenie, ktoré sa k vybraným nápojom hodí najlepšie,  aby ste mohli degustovať čo najdlhšie.

Máte záujem o organizáciu teambuildingu na Zerrenpachu?

Vyplňte kontaktný formulár a čoskoro sa vám ozveme.
Pozn.: Kontaktný formulár neslúži na priamu rezerváciu teambuildingu.

Mgr. Gréta Kantorová
Eventový Manažér
+421 907 833 236
event@zerrenpachlatky.sk
Instagram
Hotel ZERRENPACH LÁTKY***

Pozrite si posledné príspevky #zerrenpach_latky