Domov/ Wellness/ Masáže a procedúry

Masáže a procedúry

Pripravované masáže a procedúry: 

Masáže: široké spektrum masáží podľa výberu

Rázová vlna: Rázová vlna alebo terapia akustickými radiálnymi vlnami funguje tak, že stimuluje odbúravanie tukov, syntézu kolagénu a vyvoláva lymfatickú drenáž.

Akupresúra Iplikátor kuznecova: Je to sústava kovových a plastových modulov s ostrými hrotmi, upevnenými na polyetylénovej alebo textilnej podložke, určených najmä na odstránenie akútnych a chronických bolestí.

Biovak – suchý uhličitý kúpeľ: Aplikuje sa v príjemnom prostredí, ktoré dotvára ezoterická hudba. Klient leží vo vreci z PVC, ktoré je naplnené žriedlovým plynom CO2, ktorý má analgetický, protizápalový a protireumatický účinok.

Lávové kamene: Masáž lávovými kameňmi je typ masážnej terapie, ktorej cieľom je uvoľnenie tela, napätých svalov a regenerácia poškodených mäkkých tkanív.

Bankovanie: Bankovanie je jedinečná forma vákuovej masáže, ktorá vytiahne toxíny z hĺbky tela.

Bemer – pulzná magnetoterapia: Elektromagnetický lekársky prístroj BEMER Classic lieči príčiny chorôb, urýchľuje uzdravenie pri širokom spektre ochorení.

Minerálna lampa: Kľúčovým prvkom je patentovaná minerálna platňa, ktorá je pokrytá minerálmi. Keď sa minerálna plátna nahreje na určitú teplotu, produkuje jedinečné biožiarenie, ktoré dokáže ľudské telo prijímať.

Liečivé zábaly: Liečivý zábal je procedúra, pri ktorej sa na telo aplikuje liečivá hmota podľa druhu zábalu, prikryje sa a nechá sa pôsobiť.

Hydromasážna vaňa: Súkromná masážna vaňa

Kryosauna: Predstavuje malú kryokomoru, kde je telo (mimo hlavy) vystavené extrémnemu chladu. Je to liečebná aplikáciu hlbokého suchého mrazu na dobu 2 - 3 min. pri teplote od-110 C do -130 C.

Masážne kreslo: Pohodlné polohovateľné kreslo s funkciou masáže, vyhrievania, hojdania a otáčania