Domov/ Ubytovanie/ Chatky

Chatky

Užite si súkromie chatky a využite jednoducho dostupné služby hotela Zerrenpach. Chatky sú vhodné aj pre školské či rodinné výlety a ponúkajú turistické ubytovanie. 

Ak ste k nám prišli objavovať okolie a potrebujete spolu s priateľmi niekde len tak “prespať”, chatky v našom areáli sú výbornou voľbou aj za nižší budget.

Rezervujte si termín pobytu

11
Sobota
máj 2023
13
Sobota
máj 2023

Povedali o nás

Keď sa raz hodnete prísť do hotela Zerrempach - Latky budete spokojní. Krásne,tiché prostredie.....kuchyňa veľmi dobrá....majit ... Zobraz viaceľ veľmi milý,príjemný....recepcii a čašníci veľmi milí....Čo je veľmi dobre hlavne cez zimu,je tu lyžiarsky vlek2x- tatra poma,je tu požičovňa lyží....je tu krásny wellnes.Doporucujem aj s rodinami s deťmi.

Michaela, Google reviews

Tak tu si viem predstaviť kvalitnú dovolenku na Slovensku. Z každého momentu cítiť, že to majitelia robia s láskou a nielen pre ... Zobraz viac biznis. Popri svadbe stíhali bez problémov aj ostatných hostí, či už ubytovaných alebo náhodných. Prostredie vnútri aj von je priam rozprávkové. Každý detail je tu elegantne a útulne premyslený. No a to jedlo - hotová pasia. Čo sa týka personálu, nechápem predošlé recenzie, pretože na nás sa čašníčky milo a úprimne usmievali, starali sa o nás ako v perinke, no napriek tomu neboli vtieravé. Na záver: Zerrenpachu by som dala aj 10 *.

Michaela, Google reviews

Nádherné prostredie, takisto aj samotný hotel je krásny, vynikajúci personál, majitelia sú starostliví a ochotní s čímkoľvek po ... Zobraz viacmôcť. Izba bola vybavená, čistá, útulná a nechýbalo nám v nej nič. Veľké plus bol balkón. Na recepcii je príjemné posedenie - či už na bare alebo v oddychovej zóne. Hotel má dostatok parkovacích miest, tiež chválim širší výber aktivít počas roka. Za mňa skvelé ????

Adela, Google reviews

Jednym slovom SKVELÉ. Mala som tu cest zazit timbilding na tomto mieste a paradne sme si oddychli, zabavili, najedli. Hotel je ... Zobraz viacutulny, originalne zmodernizovany, izby vyhovujuce, jedlo na jednotku s *, personal vam splni co vam na ociach vidi ☺️ hotel sa nachádza v okoli prirody, takze je tam klud. Wellness som nestihla, takze neviem, hotel ponuka vela možností - e-biky, lyzovanie v lete, lukostrelba, detske ihriso. Celkovo hodnotim velmi kladne a odporucam, ci uz na firemne akcie alebo s rodinou, priatelmi.

Luba, Google reviews

Boli sme na tímbildingu v tomto hoteli a musím povedať, že sa mi páčilo všetko: príjemná atmosféra hotela, krásne izby, ochotný ... Zobraz viac a milý personál, vynikajúce jedlo(keď sa minulo, hneď doložili ďalšie)nádherné prostredie.
Určite sa sem ešte vrátim so svojou rodinou :-)

Miroslava, Google reviews

Rada by som sa podelila s našou skúsenosťou v hoteli Zerrenpach. Boli sme na týždňovom pobyte s deťmi počas jarných prázdnin. R ... Zobraz viacaňajky luxusné, od výmyslu sveta všetko na čo si len spomeniete, dokonca aj kvôli našim potravinovým alergiám nám hotel pripravil špeciálnu stravu a vždy s úsmevom a s dobrou náladou nás obsluhovali čašníci…Chceli by sme veľmi pekne poďakovať všetkým z hotela Zerrenpach za jednu z najlepších dovoleniek aké sme kedy mali, odporúčam každému :).

Eva, Google reviews

Veľmi profesionálny prístup. Podľa mňa nádherné miesto. Určite sa vrátime a strávime tu dlhší čas.

Gabriel, Google reviews

Hotel navštevujem pravidelne. Súkromne, ale aj v rámci pobytov pre ZŤP deti a mladých ľudí a ich rodičov. V rámci súkromných po ... Zobraz viacbytov tu vždy hľadám a nájdem pokoj. Nepotrebujem rušný hotel, potrebujem relax, sedieť pri krbe v pohodlnom kresle a klavírnych melódiách. V rámci organizovaných pobytov s rodinami je pre mňa dôležitý prístup personálu a majiteľov, keďže sme skupina s trošku špecifickými potrebami. A ten (ľudský prístup) tu každé leto nájdeme. Je to pre nás veľmi dôležité. Nič nie problém, nič nie je nemožné. Ďakujem za seba, aj za deti aj rodičov.

Patrik, Google reviews

Veľmi príjemná predvianočná atmosféra v lobby bare. Objednali sme si večeru v reštaurácii Skalka, tekvicové krémove rizotko s k ... Zobraz viacuracím závitkom so slaninkou, tekvicové pyré s dusenou šošovicou, mrkvou a opečenou hlivou, krémové hlivové rizotko s grilovaným halloumi syrom a všetko bolo úžasne chutné. Ďakujeme, radi sa k Vám ešte vrátime.

Henrich, Google reviews
Instagram
Hotel ZERRENPACH LÁTKY***

Pozrite si posledné príspevky #zerrenpach_latky