Domov/ O hoteli/ Pre rodiny s deťmi

Pre rodiny s deťmi

Zoberte deti na Zerrenpach

Užite si spoločné chvíle počas rodinného pobytu. Doprajte sebe odpočinok a detičkám zas nové možnosti zábavy. 

Hotel Zerrenpach vás očarí krásnym prírodným prostredím, ktoré je v dnešnom svete vzácne a samozrejme rozptýlením a aktivitami nie len pre dospelých. Objavte možnosti, ktoré ponúka náš hotel pre deti.

Detské ihrisko

V našom zelenom areáli - v tesnej blízkosti hotela, sa môžu deti do sýtosti vyblázniť na detskom ihrisku s malou letnou kuchynkou a trampolínou. Vy si zatiaľ môžete oddýchnuť na terase pri dobrom drinku, zatiaľ čo detičky budete mať stále na dohľad.

Skákací hrad

Od roku 2022 nájdete u nás skákací hrad, ktorý je pre ubytovaných aj neubytovaných hostí k dispozícii počas celého leta. Ktoré dieťa by ho nemilovalo? Skákací hrad sa nachádza na parkovisku vedľa hotela.

Animácie počas sezón

Počas letnej a zimnej sezóny a niektorých vybraných sviatkov sa deti môžu tešiť na množstvo zábavy s profesionálnymi animátormi. Pravidelne pre deti pripravujeme aktivity ako maľovanie na tvár, detské hry, súťaže a šport, vďaka ktorým sa detičky výborne zabavia a nájdu si nových priateľov.

E-bajky

Preskúmajte spolu so svojimi ratolesťami okolie a zažite spoločne niečo nové. E-bajky máme k dispozícii aj v detských veľkostiach. Na recepcii vám radi dáme tipy na okolité cyklotrasy, ktoré môžete spoločne objaviť. Požičovňa e-bajkov sa nachádza priamo v areáli hotela. Všetko potrebné príslušenstvo vám zapožičiame. E-bajky sú k dispozícii pre ubytovaných aj neubytovaných hostí.

Výlety

Počas pobytu v našom hoteli nezabudnite vziať svoju rodinku na poriadny výlet. Na recepcii vám radi poskytneme tipy na prechádzky, ľahšie aj náročnejšie túry či rôzne atrakcie v okolí. 

Instagram
Hotel ZERRENPACH LÁTKY***

Pozrite si posledné príspevky #zerrenpach_latky